Dni Animacji Kultury 2024: sztuka, moda, teatr i muzyka w Chatce Żaka

Dni Animacji Kultury 2024
Dni Animacji Kultury 2024 | fot. Organizator

Już 21 czerwca o godzinie 17:00 w ACKiM Chatka Żaka odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie łączące sztukę, modę, teatr i muzykę. Przygotujcie się na pełne pasji i kreatywności popołudnie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Program wydarzenia

  • Pokaz Mody: Rozpoczęcie z rozmachem! Młodzi projektanci zaprezentują swoje najnowsze kreacje, ukazując swoje niepowtarzalne wizje.
  • Impro Teatralne: Nieprzewidywalna zabawa na scenie! Teatr na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć, zapewni magię i emocje.
  • Pokaz Filmu „Daj się zabić”: Próba odpowiedzi na pytanie, co to znaczy, że animator kultury powinien „dać się zabić”.
  • Występ Zespołu „Synthy Mentalnie”: Muzyka na żywo, która porwie publiczność. Dołącz do nas i daj się ponieść dźwiękom.
  • Część Artystyczno-Animacyjna: Animatorzy kultury zaskoczą publiczność swoimi kreatywnymi pomysłami.

Kiedy? 21 czerwca 2024 r. o godzinie 17:00
Gdzie? ACKiM Chatka Żaka, Lublin
Wstęp: wolny

Przyjdź i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Organizatorzy czekają na Ciebie z mnóstwem atrakcji i dobrą zabawą.

Co najbardziej cieszy Was w nadchodzących Dniach Animacji Kultury? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.