Długie kolejki po paszport. Wojewoda wydłuża godziny pracy punktu paszportowego

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie
Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wzmożone zainteresowanie paszportami widać we wszystkich punktach paszportowych w całej Polsce. W związku z sytuacją wojewoda lubelski zdecydował o wydłużeniu godziny pracy punktu paszportowego w Lublinie.

W Lublinie na rejestracje do złożenia wniosku o paszport trzeba czekać ponad 4 miesiące

Od 24 lutego, czyli rosyjskiej agresji na Ukrainę, mieszkańcy naszego regionu ruszyli po paszporty. Ogromne zainteresowanie oddziałem paszportowym Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przekłada się na wydłużenie terminów rejestracji wizyty do złożenia wniosku o wydanie dokumentu. Aktualnie (stan na 21 marca, godz. 10:00) najbliższy wolny termin w elektronicznym systemie rejestracji wizyt jest na 2 sierpnia.

„W związku ze zwiększonym zainteresowaniem obywateli polskich złożeniem wniosku o wydanie dokumentu paszportowego, wydłużamy godziny obsługi klientów w oddziale ds. paszportów w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie przy ul. Lubomelskiej 1-3” – poinformował w poniedziałek Lubelski Urząd Wojewódzki.

Nowe godziny pracy oddziału ds. paszportów w Lublinie:
– poniedziałek – godz. 7.30-17.30
– wtorek – godz. 7.30-15.30
– środa – godz. 7.30-15.30
– czwartek – godz.  7.30-17.30
– piątek – godz. 7.30-15.30

🔴 Zobacz także: Problemy z wyrobieniem paszportu w Lublinie. Brak wolnych terminów na najbliższe miesiące

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.