Diler spotkał się z klientem w parku. Na widok policjantów zaczął uciekać z psem na ręku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci po krótkim pieszym pościgu zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Młody mężczyzna próbował uciec przed policjantami z psem na ręku.

W jednej z miejscowości powiatu tomaszowskiego policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego KPP w Tomaszowie Lubelskim w parku zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy dziwnie się zachowywali.

Jeden, oprócz pieska na smyczy, miał saszetkę, z której coś wyciągną i podał znajomemu. W chwili, gdy zobaczyli zbliżających się do nich nieumundurowanych policjantów, 18-latek wziął pieska na ręce i zaczął uciekać.

Po krótkiej chwili został zatrzymany przez policjanta. Podczas przeszukania znaleziono u niego marihuanę, mefedron, 21 sztuk tabletek ekstazy oraz blisko 3 tys. zł, ponad 200 euro i wagę elektroniczną. Natomiast przy drugim mężczyźnie, 20-latku zabezpieczono woreczek z marihuaną.

18-letni mieszkaniec gm. Telatyn usłyszał zarzut posiadania i udostępniania środków odurzających. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 20-latek również usłyszał zarzut posiadania marihuany.

Czytaj także: GIS ostrzega: Etazen – nowy narkotyk w Polsce. Jest 60 razy mocniejszy niż morfina. Może doprowadzić do śmierci

Marihuana, mefedron i tabletki ecstasy u 18-latka | fot. KPP Tomaszów Lubelski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.