Decathlon Lublin Węglin zbudował dla mieszkańców Park Street Workout

Decathlon Lublin Węglin zbudował dla mieszkańców Park Street Workout
Plac street workout przed budynkiem Decathlon Lublin Węglin | fot. nadesłane

Street Workout Park został zbudowany na terenie Decathlon Lublin Węglin. To propozycja dla każdego, kto chciałaby uprawiać modną w ostatnich latach uliczną gimnastykę.

Oficjalne otwarcie Parku Street Workout ma nastąpić 7 września podczas organizowanego na terenie Decathlon Lublin Węglin wielkiego festynu rodzinnego dzielnicy Węglin Południowy połączonego z Targami Sportu.

Celem naszego sklepu jest dawanie lokalnej społeczności jak najwięcej sportu, dlatego też gospodarujemy na sportowo tereny wokół. Postanowiłem wyjść naprzeciw moim klientom i zmobilizować ich do uprawiania sportów siłowych poprzez budowę parku do street workout” – mówi Patryk Kumoch, lokalny Lider sportu trening siłowy/ cross training.

Plac do ćwiczeń street workout mieści się między budynkiem Decathlon a restauracją McDonald’s. Street workout park to obiekt do ćwiczeń wykonywanych przy użyciu własnego ciężaru ciała.

W skład parku wchodzą różnego rodzaju drążki do wykonywania ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę. Są to: dwa drążki poziome, trzy drążki poziome krótkie, poręcze do dipsów, drabinki gimnastyczne poziome, drążek pionowy, poręcze do pompek, dwie ławki skośne do treningu brzucha i niski drążek poziomy.

Plac street workout przed budynkiem Decathlon Lublin Węglin | fot. nadesłane

Brakuje sportowej infrastruktury w okolicy

Znamy grupy sportowców w Lublinie i wiemy, że w tej części miasta brak jest tym podobnych obiektów. Oczywiście każdy może korzystać z placu całodobowo, a dla zainteresowanych będziemy organizować wspólne treningi, o których będziemy powiadamiać na naszej grupie na Facebooku „Forma się zgadza z DecaWęglinTeam”” – dodaje Patryk Kumoch.

Pomysł budowy obiektu nie jest jedynym w Polsce, ale jedynym spośród wszystkich sklepów Decathlon we wschodniej części Polski.

Plac street workout przed budynkiem Decathlon Lublin Węglin | fot. nadesłane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.