Dawna fabryka „Pszczółki” wystawiona na sprzedaż. Cena wywoławcza wynosi ponad 49 mln zł

Dawna fabryka Pszczółki przy ul. Krochmalnej
Dawna fabryka Pszczółki przy ul. Krochmalnej | fot. Dominik Wąsik

Były zakład produkcyjny Fabryki Cukierków „Pszczółka” przy ul. Krochmalnej w Lublinie został wystawiony na sprzedaż. Jego licytację zaplanowano na 1 czerwca, a cena wywoławcza wynosi ponad 49 mln zł.

„Pszczółka” sprzedaje swoje nieruchomości przy ul. Krochmalnej

Spółka chce sprzedać przy ul. Krochmalnej w Lublinie kompleks nieruchomości składający się z siedmiu działek o łącznej powierzchni ponad 7,4 ha. Obowiązujący plan zagospodarowania pozwala na budowę w tym miejscu mieszkań i obiektów usługowych, od administracji i biur, poprzez gastronomię i handel, po stworzenie bazy hotelowej.

Licytację nieruchomości należących do spółek Krajowa Spółka Cukrowa i Fabryka Cukierków „Pszczółka” odbędzie się 1 czerwca 2022 r. o godz. 12 w Lublinie, w biurze KSC przy ul. Krochmalnej 13. Cena wywoławcza nieruchomości to ponad 49 mln złotych. Osoby zainteresowane licytacją nieruchomości są zobowiązane do wpłacenia wadium, które w tym przypadku wynosi 2 454 250,00 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.