Darmowy parking podczas Euro U21 w Lublinie. Zobacz lokalizację bezpłatnych parkingów

Tego dnia nie zaparkujesz samochodu na parkingu wokół Areny Lublin. Ten obszar został zarezerwowany dla organizatorów, mediów oraz autokarów. Zobacz, gdzie za darmo zaparkujesz auto podczas meczów Euro U21 w Lublinie.

 

W dni meczowe, czyli 16, 19 i 22 czerwca, dla samochodów osobowych miasto udostępni pięć dedykowanych bezpłatnych parkingów w bliskiej okolicy stadionu. Samochody osobowe nie mają możliwości dojazdu na parking znajdujący się wokół Areny Lublin, ponieważ ten został zarezerwowany dla autokarów.

 

Dojazd na mecze z miejsc parkingowych zapewni nam komunikacja miejska, która w dni meczowe będzie darmowa.

 

Darmowe miejsca parkingowe Euro U21 w Lublinie – Free parking spaces Euro U21 in Lublin

Parking centrum handlowego Tarasy Zamkowe, ul. Unii Lubelskiej
miejsc parkingowych: 1000
godziny otwarcia: 15:00 – 01:00

W celu dojazdu na mecz przejdź na przystanek „Unii Lubelskiej 01” i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej – linia o nazwie „ARENA” i linia nr 154. Powrót z przystanku „Arena Lublin” linia „ARENA” (przystanek do wysiadania „Targ pod Zamkiem 02”).

 

Parking pod Galeria Gala, ul. Fabryczna
miejsc parkingowych: 250
godziny otwarcia: 15:00 – 01:00

W celu dojazdu na mecz przejdź na przystanek „Rondo Lubelskiego Lipca 03” i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej – linie o nazwie „ARENA” oraz linie nr 1 i 13. Powrót z przystanku „Arena Lublin” linie nr 7, 13, 17 i „ARENA” (przystanek do wysiadania „Rondo Lubelskiego Lipca 02”).

 

Parking Targ Pod Zamkiem, ul. Unii Lubelskiej
miejsc parkingowych: 500
godziny otwarcia: 15:00 – 05:00

W celu dojazdu na mecz przejdź na przystanek „Targ pod Zamkiem NŻ 01” i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej – linia o nazwie „ARENA” i linia nr 154. Powrót z przystanku „Arena Lublin” linia „ARENA” (przystanek do wysiadania „Targ pod Zamkiem 02”).

 

Parking Plac Zamkowy, Pl. Zamkowy
miejsc parkingowych: 100
godziny otwarcia: 17:00 – 07:00

W celu dojazdu na mecz przejdź na przystanek „Unii Lubelskiej 01” i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej – linia o nazwie „ARENA” i linia nr 154. Powrót z przystanku „Arena Lublin” linia „ARENA” (przystanek do wysiadania „Unii Lubelskiej 01” lub linią nr 17 (przystanek do wysiadania „Dw. Główny PKS 01”).

 

Parking przy Hali MOSiR oraz Aqua Lublin, Al. Zygmuntowskie
miejsc parkingowych: 385
godziny otwarcia: 17:00 – 07:00

W celu dojazdu na mecz przejdź na przystanek „Rondo Lubelskiego Lipca 03” i skorzystaj z bezpłatnej komunikacji miejskiej – linie o nazwie „ARENA” oraz linie nr 1 i 13. Powrót z przystanku „Arena Lublin” linie nr 7, 13, 17 i „ARENA” (przystanek do wysiadania „Rondo Lubelskiego Lipca 02”).

 

Lokalizacja przystanków przy parkingachWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.