Darmowe studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie? Tak, to możliwe!

studia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie możesz studiować całkowicie za darmo? Poznaj szczegóły i przekonaj się, jak będą wyglądały takie studia.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przez cały czas pozyskuje fundusze unijne, dzięki którym może realizować różnego rodzaju inwestycje oraz przyznawać refundacje kosztów nauki, a kolejny tego typu projekt pozwolił uruchomić dwa kierunki bezpłatnych studiów.

WSPA to jedna z najlepszych uczelni w województwie lubelskim. Wysoki poziom kształcenia, doskonale wyposażone sale, nowoczesne metody dydaktyczne oraz praktyczne podejście do pozyskiwania wiedzy to tylko nieliczne z zalet tej uczelni.

Darmowe studia Architektura

Darmowe studia na kierunku Architektura są w całości prowadzone w języku angielskim, a infrastruktura obiektu uczelni WSPA jest doskonale dopasowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesny sprzęt komputerowy oraz ogromna wiedza i doświadczenie kadry WSPA Lublin gwarantuje solidne przygotowanie do końcowych egzaminów.

Kierunek Architektura jest skierowany do osób, które kończyły szkoły średnie z maturą z angielskiego lub dopiero chcą się dobrze nauczyć tego języka. Na ten kierunek może się zapisać nawet taka osoba, która nie zna podstaw angielskiego i to będzie dopiero jej pierwsza styczność z tym językiem.

Po ukończeniu kształcenia na kierunku Architektura uzyskasz dyplom z tytułem inżyniera-architekta i zyskasz przepustkę do kariery zarówno w kraju, jak i za granicą.

Darmowe studia Informatyka

Darmowe studia na kierunku Informatyka są prowadzone w języku polskim. Studia obejmują 7 semestrów, które są realizowane w systemie dualnym, co oznacza, że minimum 50% czasu nauki to praktyczne zajęcia u pracodawców.

Najlepsi studenci dualnej Informatyki odbędą w trakcie studiów 14 miesięcy płatnego stażu (maksymalnie 4 miesiące w roku), a za każdy miesiąc stażu będzie im wypłacone stypendium w wysokości 2100 zł netto.

Dzięki innowacyjnemu programowi kształcenia i jednocześnie praktycznym zajęciom prowadzonym we współpracy z najlepszymi pracodawcami z branży IT studenci mogą doskonale przygotować się do przyszłej pracy.

Bardzo ważną zaletą studiów na kierunku Informatyka jest też zwrot wszystkich kosztów dojazdów na staż (dla 10 osób), a także pokrycie kosztów zakwaterowania w sytuacji, kiedy staż odbywałby się poza miejscem zamieszkania (również dla 10 osób) w maksymalnej wysokości 1400 zł miesięcznie.

Ponadto kierunek ten pozwala na uczestnictwo w wielu zajęciach integracyjnych oraz w grupowych zajęciach dotyczących instytucji związanych z rynkiem pracy.

Po ukończeniu kształcenia na kierunku Informatyka otrzymasz dyplom z tytułem inżyniera-informatyka. Te studia to prosty sposób na zmianę swojej przyszłości na lepszą.

Rekrutacja 2018 na darmowe studia nadal trwa

Rekrutacja na większość kierunków w tym na darmową Architektura i Informatykę trwa nadal. Możesz się zapisać do końca października i skorzystać z jakości, jaką od lat oferuje Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Więcej informacji o wszystkich kierunkach oraz zasadach naboru znajdziesz na stronie wspa.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.