Dantejskie sceny w Łomży. Emeryci pobili się o darmowe parasole

darmowe parasole
Walka seniorów o darmowy parasol | fot. mylomza.pl

Ktoś kiedyś powiedział, że za darmo to uczciwa cena. Dość często możemy zauważyć, gdy coś jest rozdawane za darmo to największą grupę takiego tłumu tworzą seniorzy, którzy zrobią wszystko, by to otrzymać.

I tak do jednej z takich akcji doszło przed kilkoma dniami w Łomży. Podczas jednej z imprez rozdawano darmowe parasole. Na nagraniu uwiecznionym przez portal mylomza.pl widać, że już sekundę po tym, jak ludzie zaczynają podchodzić do kartonów z przeciwdeszczowymi parasolami, zaczyna robić się nerwowo.

Starsze osoby wyrywają sobie parasolki, natomiast prowadzący lokalną imprezę zaczyna prosić o spokój i o niebranie więcej niż jednego parasola. Na nagraniu widać, jak emeryci wyrywają sobie z rąk darmowe parasole. W pewnym momencie jedna z pań krzyczy, żeby jej „nie ruszać” próbując wyjść z napierającego tłumu z dwoma parasolami.

Podobne sceny często można zaobserwować podczas różnorakich promocji w marketach m.in. tani cukier czy markowe torebki w „atrakcyjnej” cenie.

Walka seniorów o darmowe parasole

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.