Walka o cukier w promocyjnej cenie w sklepie Carrefour w Chełmie (wideo)

Walka o cukier w promocyjnej cenie w sklepie Carrefour w Chełmie (wideo)

Dzisiejsza promocja cukru w sklepie Carrefour w Chełmie. Dziesiątki osób przyszło po cukier w promocyjnej cenie 1,99 za kilogram.

 

Cenę cukru we wszystkich sklepach sieci obniżono z 2,99 na 1,99 zł. Promocja opisana w gazetce obowiązywała tylko przez jeden dzień, którym był poniedziałek 20 lutego.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Spotted Lublin – „piszemy o tym co inni napiszą” – takie powinno być motto tej strony. Jak nie z dziennika, to z kuriera to z lublin112 materiały – Macie jakieś swoje pomysły na materiały?

    1. nie mteriały tylko informacje xD a myślę, że nie dostajesz bulu dupska kiedy widzisz to samo w tvn i polsacie, wyluzuj ziomek

  2. Spece od marketingu jak zwykle nie wzięli pod uwagę cebulackiej pazernosci… Ciekawe jak zainwestują tę zaoszczędzoną dychę szczesciarze, którym dane było wyrwać zgrzewkę cukru ze szponów kapitalizmu…