Walka o cukier w promocyjnej cenie w sklepie Carrefour w Chełmie (wideo)

Dzisiejsza promocja cukru w sklepie Carrefour w Chełmie. Dziesiątki osób przyszło po cukier w promocyjnej cenie 1,99 za kilogram.

 

Cenę cukru we wszystkich sklepach sieci obniżono z 2,99 na 1,99 zł. Promocja opisana w gazetce obowiązywała tylko przez jeden dzień, którym był poniedziałek 20 lutego.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Spece od marketingu jak zwykle nie wzięli pod uwagę cebulackiej pazernosci… Ciekawe jak zainwestują tę zaoszczędzoną dychę szczesciarze, którym dane było wyrwać zgrzewkę cukru ze szponów kapitalizmu…

  2. Spotted Lublin – „piszemy o tym co inni napiszą” – takie powinno być motto tej strony. Jak nie z dziennika, to z kuriera to z lublin112 materiały – Macie jakieś swoje pomysły na materiały?

    1. nie mteriały tylko informacje xD a myślę, że nie dostajesz bulu dupska kiedy widzisz to samo w tvn i polsacie, wyluzuj ziomek