#DajemyRadośćLublin. Akcja została przedłużona o jeden dzień. O co chodzi?

Od rana na tablicach znajomych możemy znaleźć hasztag #dajemyradosclublin. O co chodzi w tej akcji i komu możemy pomóc zamieszczając taki wpis na swojej tablicy?

#DajemyRadość to akcja, w której bierze udział 13 szpitali z całej Polski. Placówka, która otrzyma najwięcej „głosów” dostanie nagrodę w postaci zabawek ufundowanych przez firmę Wader-Woźniak.

– Wśród zabawek, które pojadą do szpitali będą te najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez dzieci i rodziców polskie zabawki firmy Wader-Woźniak – informuje Weronika Tomanek, rzecznik firmy. Wśród nich będą kultowe pojazdy z serii Gigant, mniejsze samochody z serii color cars, kid cars series, klocki, trasy edukacyjne, garaże, domki, domina dla najmłodszych.

Zabawki trafią do szpitalnych świetlic. Wśród 13 placówek, biorą udział w akcji jest m.in. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Lublinie.

Konkurs trwał do dnia 5 grudnia 23:59. Zaangażowanie ludzi było tak duże, że organizatorzy przedłużyli konkurs o jeden dzień, czyli do 6 grudnia 23:59.

– Cieszymy się, że jest tak duża wrażliwość i przychylność do naszych działań. Jako organizator postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym prośbom i przedłużyć jeszcze do północy głosowanie – dodaje Woźniak.

Znamy wyniki: TUTAJ

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Trochę nie rozumiem oburzenia w tych komentarzach, właśnie bardzo dobrze że został przedłużony zauważcie ile ludzi się w to zaangażowało dzięki tej akcji, jeśli chcecie żeby wasza placówka w okolicy wygrała konkurs to zachecajcie ludzi do głosowania, i nie doszukujcie się jakiejś zmowy, tym bardziej że to trwa do północy więc do dzieła. Jestem za tym żeby było więcej takich konkursów.

  2. troche nie sprawiedliwe.. bo zapewne wygrała inna placówka niz w Lublinie.. i brakowało pare głosów więc teraz na pewno wygra lublin.

    1. Lublin nie ma nic wspólnego z firmą WADER więc nie wiem o co spina? WSZYSCY ludzie się zaangażowali a nie tylko z LUBLINA dlatego akcję przedłużono.