Dachowanie samochodu na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa

Dachowanie renault na S17 na wysokości Markuszowa
Dachowanie renault na S17 na wysokości Markuszowa | fot. KPP Puławy

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze było przyczyną dachowania samochodu na S17 na wysokości Markuszowa. Kierująca została ukarana mandatem.

Dachowanie na S17

Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze ekspresowej S17 na wysokości Markuszowa. Jadąca renault w kierunku Warszawy kobieta zjechał z drogi na pas zieleni, po czym samochód dachował.

Kierująca, 24-letnia mieszkanka województwa dolnośląskiego, trafiła do szpitala. Po badaniach okazało się, że doznała ogólnych potłuczeń, niezagrażających życiu.

Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.