Czy sklepy meblowe Ikea, Jysk, Agata Meble i budowlane Obi, Leroy Merlin są otwarte?

ikea
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od soboty 20 marca obowiązują nowe obostrzenia w całej Polsce. Zamknięte są m.in. galerie handlowe, hotele, kina i baseny. Czy zatem sklepy meblowe Ikea, Jysk, Agata Meble i budowlane Obi, Leroy Merlin są otwarte?

Czy Ikea jest otwarta?

Od dziś (20 marca) w całej Polsce obowiązują nowe obostrzenia, które będą obowiązywać do 9 kwietnia, czyli także w Wielkanoc. W związku z nowymi zasadami epidemicznymi zamknięte są sklepy w galeriach handlowych, hotele, baseny, kina czy teatry,

Wielu klientów szuka informacji, czy w związku z nowymi obostrzeniami sklepy meblowe i budowlane są zamknięte. Rząd nie zmienił obowiązujących zasad w tych miejscach, czyli sklepy meblowe Ikea, Jysk, Agata Meble oraz budowlane Obi, Leroy Merlin, Castorama, Bricoman, Mrówka są nadal otwarte.

„Informujemy, że zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa wszystkie sklepy IKEA w Polsce, w tym także sklepy w Lublinie, pozostają otwarte dla Klientów, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego” – informuje biura prasowe IKEA Polska.

„W naszych sklepach zapewniamy środki dezynfekcji, stosujemy limity liczby klientów na m2, stosujemy się do obowiązku noszenia maseczek, jak również zachęcamy do zachowania bezpiecznego dystansu społecznego w trakcie zakupów” – czytamy w komunikacie.

CZYTAJ TAKŻE:
Lockdown w całej Polsce. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.