Część strefy rekreacji na Aqua Lublin zamknięte. Problemy z wodą

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował w poniedziałek, że ze względu na złe wyniki badań wody są zmuszeni zamknąć część strefy rekreacji na Aqua Lublin. Bilety tańsze o połowę.

 

Niedostępna dla klientów jest część strefy rekreacji ze zjeżdżalniami i szklaną kulą oraz jacuzzi. Taką decyzję podjął zarządca obiektu po otrzymaniu wyników badań wody. Woda nie wyglądała dobrze, więc ta część została zamknięta do odwołania.

 

– W poniedziałek rano już po otwarciu kompleksu basenów pracownicy zauważyli, że woda nie jest krystalicznie czysta. Dlatego zdecydowaliśmy, że trzeba zamknąć tę część i jeszcze raz przefiltrować wodę – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”.

 

Teraz na Aqua Lublin jest filtrowana woda. Może to zająć kilka dni.Do tego czasu MOSiR obniża ceny wejściówek na pozostałą część Aqua Lublin.

 

– Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu na Kompleks Basenów zostały obniżone o 50 proc. – dodaje Bednarczyk.

 

Do dyspozycji klientów pozostaje pływalnia olimpijska 50-metrowa, wodny plac zabaw, leżanki z hydromasażem oraz basen zewnętrzny i Saunarium Aqua Lublin.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.