Czas powitać wiosnę w Twoim ogrodzie! Targi Ogrodnicze EDEN

Materiały organizatora

Kiermasz Ogrodniczy EDEN 2016 to jeden z największych kiermaszów ogrodniczych we Wschodniej Polsce, połączony z wystawą roślin i konkursem dla zwiedzających.

Róże, pelargonie, hosty, lilie, tulipany, hortensje, azalie, iglaki, kwiaty balkonowe oraz rabatowe – te i wiele innych roślin zapełnią halę wystawienniczą Kiermaszu. Zwiedzający będą mogli nie tylko zakupić piękne kwiaty i drzewka do swojego ogrodu, ale również skorzystać z porad ekspertów oraz poznać najnowsze trendy w ogrodnictwie. Bogato wyposażone stoiska oraz przystępne ceny umożliwią zakup wyjątkowych roślin, a także niezbędnych akcesoriów i artykułów ogrodniczych.

Ponadto pojawi się oferta mebli ogrodowych – ławek, huśtawek, a także altanek. W ramach Kiermaszu zostaną zorganizowane pokazy florystyczne prowadzone przez mistrzynie florystyki oraz wystawa roślin mięsożernych.

Kiedy i gdzie?

Kiermasz Ogrodniczy EDEN, 23-24 kwietnia w Targach Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.