Czarny kot przebiegł przed samochodami. Trzy osoby trafiły do szpitala

Kierująca 44-letnia chcąc uniknąć najechania na czarnego kota, zjechała na przeciwległy pas. Kobieta doprowadziła w ten sposób do czołowego zderzenia się z renault, które odrzucone uderzyło w pieszą stojącą na przystanku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek w miejscowości Siostrzytów. Jadący od strony Milejowa pojazd marki Citroen na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault.

Następnie uderzone auto zjechało na pobliski przystanek autobusowy i uderzyło w poruszającą się pieszo kobietę. Kierujące autami kobiety i piesza trafiły do szpitala. Zarówno 44-letnia kierująca Citroenem, jak i 41-letnia kierująca Renault odniosły jedynie ogólne potłuczenia ciała. Natomiast 51-letnia piesza doznała urazu kręgosłupa.

W rozmowie z nimi okazało się, ze kierująca citroenem wykonała nagły manewr skrętu na przeciwległy pas ruchu, bo chciała uniknąć najechania na czarnego kota, który miał nagle wbiec na jezdnię.

Na miejscu interweniowały Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe. Jak potwierdził alkomat uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

KWP

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.