Co się dzieje? Biedronka obniża na stałe ceny 100 produktów we wszystkich sklepach

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Biedronka obniża na stałe ceny 100 produktów dostępnych. Taniej będzie można kupić produkty, które najczęściej trafiających do koszyków klientów: sery, jajka, owoce, pieczywo czy wędliny.

„W Biedronce obniżamy ceny zawsze, gdy tylko jest to możliwe, w ten sposób dokładając się do walki z rosnącą inflacją. Naszym kolejnym krokiem do tego celu jest zmiana cen regularnych 100 popularnych produktów, dostępnych w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Co ważne, ta obniżka nie jest związana ze zmianami w matrycy podatku VAT, dlatego nasi klienci mogą się spodziewać kolejnych dobrych informacji wkrótce” – mówi Marcin Domański, dyrektor handlowy sieci Biedronka.

Wśród produktów objętych obniżką znajdują się podstawowe artykuły, niezbędne w każdej kuchni. Wśród nich klienci Biedronki znajdą np. ściółkowe jajka Moja Kurka rozmiar M (taniej o 8%, nowa cena: 9,99 zł/20 sztuk), mleko Mleczna Dolina (taniej o 10%, nowa cena: 2,69 zł/1l), sok jabłkowy Vital Fresh (11% taniej, nowa cena: 3,99 zł/1l), masło Mleczna Dolina (13% taniej, nowa cena: 6,99zł/300g), wodę niegazowaną Polaris (13% taniej, nowa cena: 1,29 zł/1l), czy chleb rodzinny (11% taniej, nowa cena: 2,39 zł/ 410g).

Przeczytaj: Praca i zarobki w Biedronce 2020. Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowi pracownicy?

Taniej w sklepach Biedronka od teraz będzie można kupić także warzywa i owoce BIO, takie jak: kiwi, awokado czy pieczarki. Wśród produktów, które zyskają obniżone ceny nie zabraknie również kosmetyków, środków chemicznych czy produktów dla dzieci. W obniżonych cenach od 3 marca dostępne będą np. pieluszki Dada (taniej o 6%, nowa cena: 16,99 zł), ręczniki kuchenne (8% taniej, nowa cena: 3,95 zł/4 rolki) czy saszetki do prania Ultra (19% taniej, nowa cena: 12,99 zł/20 szt.).

CZYTAJ TAKŻE: Popularna sieć obniżyła cenę trzech tysięcy produktów. Można sporo zaoszczędzić!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.