CityFit w Lublin Plaza. Wiemy, kiedy otwarcie!

CityFit w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Sieć całodobowych klubów fitness CityFit wkrótce otworzy swoją drugą siłownię w Lublinie. Nowy klub zlokalizowany będzie w galerii handlowe Lublin Plaza przy ul. Lipowej.

CityFit Lublin Plaza mieści się na drugim piętrze galerii handlowej. Do naszej dyspozycji jest powierzchnia 1600 m2. Na niej znajduje się 8 stref do ćwiczeń i relaksu, na których znajdziemy m.in. strefę cardio, strefę treningu funkcjonalnego, strefę maszyn oporowych, strefę wolnych ciężarów, strefę fitness oraz strefę relaksu, w której można odpocząć po treningu.

„Dążymy do umocnienia pozycji CityFit w kluczowych dla nas miastach. Starannie analizujemy dostępne lokalizacje, wybierając te, które uważamy za najbardziej atrakcyjne” – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

CityFit Lublin Plaza będzie dostępny dla klubowiczów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klubowicze będą mogli korzystać ze sprzętu klasy premium (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), grupowych zajęć fitness w cenie karnetu oraz licznych udogodnień takich jak fontanny z wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

Tak jak w przypadku pierwszego klubu CityFit przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca.

Otwarcie CityFit Lublin Plaza

Otwarcie całodobowego klubu fitness w galerii handlowej Lublin Plaza zaplanowano na noc z 22/23 marca 2019 r.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.