Ciężarówka wpadła do rowu i przewróciła się. Kierowca zginął na miejscu

68 150578
Wypadek w miejscowości Kopina na DK82 | fot. KPP Łęczna

Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku na drodze krajowej nr 82 na odcinku Łęczna – Włodawa. Nie żyje kierowca ciężarówki.

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 8 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Kopina, w gminie Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarówką z naczepą jadąc od strony Włodawy na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu doprowadzając do wywrócenia się pojazdu.

Strażacy wyciągnęli z pojazdu 56-letniego mieszkań pow. chełmskiego, który kierował pojazdem. Pomimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez zespół ratownictwa medycznego mężczyzna zmarł na miejscu. Na miejscu pracują policjanci, prokurator oraz biegły sądowy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.