Ciężarówka wjechała w samochód GDDKiA. Pracownik cudem uniknął śmierci!

Zmiażdżony samochód GDDKiA
Zmiażdżony samochód GDDKiA | fot. KPP Puławy

Patrząc na zdjęcia z tego wypadku trudno uwierzyć, że pracownik GDDKiA wyszedł z niego bez jakichkolwiek obrażeń. Mężczyzna w ostatnim momencie odskoczył, unikając zmiażdżenia przez uderzającą w jego samochód ciężarówkę.

Kierowca ciężarówki wjechał w samochód GDDKiA

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.06) na drodze ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Nissan, 65-letni pracownik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ustawił samochód na jezdni, aby zebrać z niej uszkodzone elementy pojazdów.

Mężczyzna włączył światła błyskowe koloru pomarańczowego oraz światła awaryjne i zajął się zbieraniem przedmiotów. W pewnym momencie zauważył, że jadący ciężarowy daf nie zwalnia, jedzie prosto na niego. Mężczyzna zdążył przeskoczyć przez barierę energochłonną chwilę przed tym, jak daf uderzył w nissana.

Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 28-letni mieszkaniec gminy Biała Rawska kierujący dafem został ukarany wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

Zmiażdżony samochód GDDKiA | fot. KPP Puławy
Kierowca ciężarówki wjechał w samochód GDDKiA | fot. KPP Puławy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.