Ciężarówka uderzyła w bariery na obwodnicy Lublina. Utrudnienia na S12, nie ma przejazdu

Ciężarówka uderzyła w bariery na obwodnicy Lublina S12
Ciężarówka uderzyła w bariery na obwodnicy Lublina S12 | fot. czytelnik Damian

Na obwodnicy Lublina występują poważne utrudnienia w ruchu. Na wysokości miejscowości Snopków ciężarówka wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne. Zablokowana jezdnia w kierunku Chełma/Zamościa.

Zablokowana obwodnica Lublina

Do zdarzenia doszło w czwartek (24.11) po godz. 7 na obwodnicy Lublina. Na wysokości miejscowości Snopków, między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Czechów doszło do uderzenia pojazdu ciężarowego w bariery energochłonne.

Pojazd zjechał częściowo do rowu, a wystająca naczepa blokuje przejazd, w wyniku czego jezdnia w kierunku Chełma/Zamościa jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. Obecnie czekają na wezwany na miejsce holownik, który wyciągnie pojazd.

Kierowcy, którym nie udało się zjechać na węźle Lublin Sławinek, oczekują obecnie w korku na udrożnienie jezdni.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.