Ciężarówka przewożąca piwa przewróciła się na drodze krajowej 17. Setki butelek rozbitych

Butelki piwa rozbiły się na drodze krajowej nr 17
Butelki piwa rozbiły się na drodze krajowej nr 17 | fot. KWP Lublin

Na drodze krajowej 17 między Piaskami a Krasnymstawem ciężarówka przewożąca piwa zjechała do przydrożnego rowu. Butelki wypadły z naczepy i rozbiły się na drodze.

Butelki piwa rozbiły się na drodze krajowej nr 17

Do zdarzenia doszło w piątek (17.06) przed godz. 9 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Ignasin. Doszło tam to wywrócenia się ciężarówki z piwem. Jej naczepa wyładowana była paletami z piwem. Z jej naczepy wypadło ok. 200 transporterów z piwem. Spora część butelek się potłukła.

Kierujący 32-latek był trzeźwy i nie odniósł obrażeń ciała. W rozmowie z policjantami stwierdził, ze nie wie jak do tego doszło. Został ukarany mandatem w wysokości tysiąc złotych. Jak się okazało ciągnik siodłowy marki Renault nie ma ważnych badań technicznych. Rozrzucony towar wraz z ciężarówką znajdował się poza jezdnią, dlatego nie było utrudnień w ruchu.

Krasnostawscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego.

Nagranie z tego zdarzenia poniżej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.