Ciecierzyn: Ciężarówka uderzyła w fotoradar. Urządzenie zniszczone po raz drugi

wjechałw fotoradar ciecierzyn
Zniszczony fotoradar w Ciecierzynie | fot. czytelnik Grzegorz

Historia lubi się powtarzać. Po raz kolejny fotoradar zainstalowany przy drodze krajowej nr 19 w miejscowości Ciecierzyn został zniszczony. Tym razem ciężarówka wpadła w poślizg.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 11.54 w Ciecierzynie na drodze krajowej nr 19. Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i… przydrożnego fotoradaru należącego do GITD.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z naczepą jechał w kierunku Lubartowa i w pewnym momencie stracił kontrole nad pojazdem. Cały zestaw wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie stał zainstalowany fotoradar.

Pech chciał, że ciężarówka z impetem uderzyła w stojący fotoradar i zrównała go z ziemią. W wyniku zderzenia rozszczelnił się zbiornik paliwa w ciężarówce i doszło do wycieku.

Policjanci na czas działań operacyjnych wprowadzili w miejscu zdarzenia ruch wahadłowy. Kierowca z lekkimi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala.

To już drugi raz, kiedy to fotoradar w tym miejscu zostaje zniszczony przez samochód ciężarowy. Do pierwszego zniszczenia doszło w maju br.

Nagranie nadesłane przez czytelnika Grzegorza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.