Ciągnik wjechał pod pociąg. Utrudnienia w kursowaniu pociągów Lublin – Warszawa

Pkp et22 702 e1453368812998
zdjęcie ilustracji: wikipedia

W czwartek rano, około godziny 9:00 doszło do wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Rokitnia Stara. Pociąg towarowy zderzył się z ciągnikiem.

Dziś rano, około godziny 9.00 na przejeździe kolejowym w miejscowości Rokitnia Stara w powiecie ryckim ciągnik wjechał pod pociąg towarowy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Nie ma ofiar w ludziach, ale bardzo zniszczona została trakcja kolejowa. Ta wymaga poważnej naprawy.

W miejscu zdarzenia pracują służby kolejowe, policja i prokuratura, które ustalają przyczyny zdarzenia.

Utrudnienia w kursowaniu pociągów Lublin – Warszawa

Podróżujący z Lublina do Warszawy muszą liczyć się z opóźnieniami w kursowaniu pociągów. Ruch kolejowy został skierowany na objazdy.

Od godziny 9.00 występują utrudnienia w kursowaniu linii kolejowej na trasie Dęblin – Warszawa. Kolej zapewnia komunikację zastępczą. Przewoźnik InterCity skierował swoje pociągi trasą przez Łuków. Informacje o zmianach w rozkładzie jazdy są na bieżąco przekazywane na peronach ze zwiększoną częstotliwością.

Przerwa w ruchu przebiegającym przez miejscowość Rokitinia Stara potrwa do godzin popołudniowych.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.