Chupacabra w Lublinie? Tajemnicze zwierzę grasuje po ulicach miasta

Tajemnicze zwierze widziane na ul. Powstania Styczniowego | fot. czytelnik Tomasz

Co to za zwierzę? Pyta mieszkaniec Lublina, któremu przemknęło przed autem. Nie wygląda jak pies, a widziane było już w naszym mieście kilka lat temu.

Coś dziwnego biega po ul. Powstania Styczniowego w Lublinie” – napisał do naszej redakcji czytelnik Tomasz. Dodatkowo przesłał kilka zdjęć tajemniczego zwierzęcia, które wbiegło tuż przed jego samochód i niczym się nie przejmując biegło przed siebie.

Jak się okazuje to nie żaden pies, kot czy chupacabra. Jest to lis ze świerzbem, nużycą lub inną chorobą skóry, która spowodowała, że zwierzę wyłysiało i teraz potrzebuje pomocy. Od dłuższego czasu przedstawiciele Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt próbują schwytać zwierzę, lecz bez skutku.

CZYTAJ: Nie żyje lubelska chupacabra. Chory lis został śmiertelnie potrącony przez samochód

Aktualizacja

Ostatnio też widziałem to dziwne zwierzę, jak się okazało lisa z chorobą w okolicach akademików KUL” – pisze do naszej redakcji czytelnik Rafał, który przesyła kilka zdjęć ze spotkania z tajemniczym lisem.9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zwykły lisek z chorobą skóry. Przez co ma wylniałą sierść biedny zwierzak.