Na deptaku stanęła żywa choinka. To prezent od leśników dla lublinian

Choinka przed Pedetem | fot. czytelnik Michał

Piękna, naturalna i pachnąca choinka stanęła przed Pedetem przy placu Litewskim w Lublinie. Bożonarodzeniowe drzewo to prezent od lubelskich leśników dla mieszkańców Lublina.

W tym roku w Lublinie będą dwie choinki. Jedna, sztuczna, stoi przed budynkiem Ratusza, a druga, ta pachnąca i prawdziwa, właśnie została zamontowana na placu przed Pedetem przy placu Litewskim. Ta dwunastometrowa jodła jest prezentem dla mieszkańców Lublina od lubelskich leśników z terenu Nadleśnictwa Krasnystaw.

Drzewko stanie przy szopce betlejemskiej, która od poniedziałku jest montowana na placu przed Pedetem. To ta sama szopka, którą lublinianie znajdą z ubiegłych lat. Uroczyste zapalenie światełek na choince zaplanowano na najbliższą niedzielę.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.