Chmielaki 2021. Najstarszy festiwal piwny w Polsce obchodzi jubileusz 50-lecia

Chmielaki Krasnostawskie
Chmielaki Krasnostawskie | mat. organizatora

W tym roku Chmielaki Krasnostawskie obchodzą swój jubileusz 50-lecia. Z tej też okazji organizatorzy planują masę atrakcji i dużo ciekawych koncertów.

Chmielaki Krasnostawskie 2021

Przypomnijmy, że w 2020 roku 50. jubileuszowa edycja Chmielaków Krasnostawskich została odwołana i przełożona na 2021 rok. Powodem takiej decyzji były obostrzenia, które uniemożliwiały organizację imprezy w dotychczasowej formie.

Chmielaki 2021 odbędą się w dniach 21-22 sierpnia w Krasnymstawie. Dwie sceny, dziesiątki artystów oraz stoiska z browarami z Polski i zagranicy. Chmielakom towarzyszy m.in. największy w Polsce Konsumencki Konkurs Piw, największa w Polsce Sesja Chmielarska, barwny Korowód Chmielakowy, wybory Miss Chmielaków oraz Chmieloty.

Szczegółowy program imprezy i listę artystów poznamy już wkrótce.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.