Chełm: Trzech mężczyzn rannych podczas wymiany opony w ładowarce

Podczas wymiany opony, felga raniła trzech mężczyzn w wieku od 28 i 32 lat. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło podczas wymiany opony w jednym z serwisów samochodowych na terenie miasta.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że trzej pracownicy w wieku od 28 i 32 lat zdejmowali koło w pojeździe ładowarki Ł-34. W pewnej chwili doszło do wyrwania felgi, która raniła wszystkich trzech mężczyzn. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Stan jednego z nich lekarze określają jako bardzo ciężki.

Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora przy udziale inspektora Państwowej Inspekcji Pracy oraz biegłego z zakresu techniki samochodowej. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

(fot. ilustracji: prdimsanok.com.pl)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.