Chełm: Policja i rodzina poszukują zaginionej Joanny Lutruk

11k00

Chełmscy policjanci poszukują zaginionej 41-letniej Joanny Lutruk. Kobieta 25 grudnia 2015 r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona w dniu 25 grudnia 2015 r. w godzinach rannych wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

68-84260
materiały policji

Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga 45 kg, szczupłej budowy ciała, włosy proste długości do ramion koloru czarnego, twarz owalna, oczy koloru piwnego.

Ubiór: w chwili zaginięcia ubrana była w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, bluzę koloru czarnego, getry koloru czarnego, buty typu kozaki koloru czarnego.

Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na plecach w okolicy kręgosłupa.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997 / 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.