Pobili policjanta, gdy ten zwrócił im uwagę

Policjant w czasie wolnym od służby zareagował widząc, jak pasażer taksówki kopie w samochód. Kiedy powiedział, że jest funkcjonariuszem mężczyzna wraz z towarzyszącą mu kobietą zaatakowali go i pobili. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Chełmie. Funkcjonariusz, który był w czasie wolnym od służby, zwrócił uwagę na dwoje pasażerów taksówki. Między tymi osobami, a taksówkarzem doszło do nieporozumienia. W pewnej chwili mężczyzna zaczął kopać w samochód.

 

– Gdy funkcjonariusz zwrócił mu uwagę, informując jednocześnie, że jest policjantem, ten wraz z kobietą zaatakowali go i pobili. Policjant z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej policji.

 

Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą ustalili dane napastników. To mieszkańcy Chełma: 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Zaraz po zdarzeniu oboje wyjechali z miasta. We wtorek zostali zatrzymani na terenie Warszawy.

 

Taksówkarz oszacował łączną wartość strat na kwotę 3 tysięcy złotych. Sprawcom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Za pobicie policjanta tylko 10 lat? To jakby tak liczyć że zwykły hultaj będzie żył do 90-tki to już po 19 roku życia mógłby co dziesięć lat pobić aż ośmiu policjantów !