Chcieli wymusić na 15-latku usunięcie nagrania z bójką dziewczyn. Są zatrzymani

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 18 i 20 lat, którzy grozili 15-latkowi pozbawieniem wolności. Chodzi o posiadane przez nastolatka nagranie, na którym widać bójkę dwóch dziewczyn.

Do zdarzenia doszło 4 lutego na terenie gminy Kamień. Na posesję zamieszkałą przez 15-latka przyjechał samochód, z którego wysiadło czterech zamaskowanych mężczyzn z towarzystwie znanej mu 15-latki. Mężczyźni mieli przy sobie przedmioty przypominające pałki teleskopowe.

Chcieli, aby 15-latek udostępnił im nagranie z telefonu komórkowego, które miał posiadać. Chodziło o nieporozumienia między nastolatkami. Przy otwartym bagażniku samochodu grozili mu wywiezieniem w nieznane miejsce” – mówi podkom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

W pewnym momencie na zewnątrz wybiegł ojciec 15-latka, na widok którego napastnicy wskoczyli do samochodu i oddalili się z miejsca. Choć do tego zdarzenia doszło na początku lutego to pokrzywdzony przyszedł na policję dopiero w poniedziałek. Policjanci nie mieli problemów z namierzeniem napastników.

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 18 i 20 lat mieszkańców Lublina i gminy Sawin oraz 15-latkę. Młodzieńcy usłyszeli już zarzuty stosowania groźby bezprawnej. Grozi im kara 3 lat więzienia. Sprawą 15-latki zajmie się sąd rodzinny.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.