Chciał trafić do więzienia. Wybił szybę w komisariacie policji

Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Komisariat III Policji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Na nietypowy sposób zwrócenia na siebie uwagi wpadł 29-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna, chcąc trafić do zakładu karnego, postanowił wybić szybę w komisariacie policji.

Wybił szybę w komisariacie policji

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w 3. komisariacie policji przy ul. Kunickiego w Lublinie. Mężczyzna rzucił kamieniem w jedną z szyb budynku komisariatu, po czym zgłosił się do dyżurnego. Sprawcą okazał się być 29-letni mieszkaniec Lublina, który oznajmił, że chce iść „siedzieć”.

„W trakcie czynności okazało się, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez warszawski sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę 3 miesięcy więzienia za wcześniejsze przestępstwa. Był już karany za oszustwa, kradzieże i włamania” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Wstępne straty wybitej szyby w komisariacie oszacowano na kilkaset złotych. Mężczyźnie może grozić do 5 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.