Chatka Żaka sprzedaje 52-letnie fotele kinowe. Za jeden zapłacisz od 40 do 80 zł

IMG 1044 A. Dudek
Fotele kinowe z Sali Widowiskowej Chatki Żaka

Nie lada gratka dla miłośników kina. W domu można sobie urządzić salę kinową, a wszystko dzięki fotelom, które sprzedaje Chatka Żaka.

Oryginalne, drewniane siedziska z czerwonym obiciem pamiętają wszystkie najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w Chatce Żaka. Obecnie sprzedawane fotele od ok. 1966 r. znajdowały się w Kinie Kosmos, po czym w 1986 r. zostały przeniesione do Chatki Żaka. Służyły już więc kilku pokoleniom widzów – teraz jest szansa, aby dać im drugie życie.

Fotele mogą zaistnieć na nowo w kolekcjach kinomanów, jak również miłośników stylu retro i wzornictwa z czasów PRL. To także wyjątkowa okazja dla stałych bywalców Chatki Żaka, aby zdobyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę – ulubiony fotel może już wkrótce zagościć w ich własnym domu.

IMG 1042 A. Dudek
Fotele kinowe z Sali Widowiskowej Chatki Żaka

Fotele kinowe będzie można kupić w zestawach od 2 do 5 sztuk, w kategoriach cenowych od 40 zł do 80 zł za sztukę – w zależności od stanu technicznego i ilości zakupionych foteli. Łączna ilość wystawionych foteli to 380 sztuk – mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Dodatkowo w sprzedaży są także elementy wyposażenia techniki estradowej o wartości kolekcjonerskiej, m.in.: kolumny, wzmacniacze, miksery, lampy i reflektory. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel. 81 533 32 01 w. 120.

Sprzedaż foteli i wyposażenia jest spowodowana remontem sali widowiskowej. UMCS chce, żeby po remoncie sala widowiskowa nawiązywała do pierwotnego wyglądu, z lat 60. XX wieku. Uczelnia chce przy okazji zamontować nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie. Wymienione zostaną też tynki i podłogi, modernizację przejdzie też wentylacja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.