Charytatywny Turniej Piłkarski Kick2Help by pomóc chorej Zuzi

Charytatywny turniej dla chorej Zuzi | fot. materiały prasowe

W sobotę, 7 listopada od godziny 10:00 odbędzie się II edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego KICK2HELP, organizowanego przez Fundację Rozwoju Indywidualnego „Praca Moc Energia”. Tym razem amatorskie drużyny zagrają by pomóc chorej 9-letniej Zuzi.

Podobnie jak przy pierwszej edycji, która odbyła się w lipcu na boisku bocznym Arena Lublin, dochód z turnieju i towarzyszącej mu Zbiórki Publicznej przeznaczony będzie na Fundusz Rehabilitacyjny Zuzanny Krzesiak. Dziewięcioletnia dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem i do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. W związku ze złożonością i wielosegmentowością schorzenia wsparcie potrzebne dla dziecka jest bardzo rozległe.

Głównym celem jest wysłanie Zuzi na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny do ośrodka HIPOMEDICAL 2 w Zabajce, a także opłacenie indywidualnych sesji z rehabilitantem w miejscu zamieszkania oraz zakup specjalistycznego sprzętu.

ew24-ulotka-a3-cyfra

W turnieju udział potwierdziły m.in. Reprezentacja Lubelskich Kucharzy, drużyna złożona m.in. z lubelskich fizjoterapeutów „Medycy” czy fani londyńskiej drużyny West Ham United.

Organizatorzy pragną poprzez promocję i popularyzację piłki nożnej propagować nie tylko zdrowy tryb życia, ale również animować do pomocy tym, przed którymi stanęły trudne wyzwania zdrowotne.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu, kibicowania oraz odwiedzenia profilu Facebook-owego wydarzenia.

Patronat medialny: Spotted Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.