Ceny paliw wróciły do poziomu powyżej 6 zł za litr. Przed dniem Wszystkich Świętych paliwo drożeje

dystrybutor paliwa
Dystrybutor paliwa | fot. Adobe Stock

Kierowcy planujący wyjazdy z okazji dnia Wszystkich Świętych będą tankować drożej. Ciężko już znaleźć stację paliw, na której możemy zatankować poniżej 6 złotych za litr paliwa. W nadchodzących dniach ceny paliw będą nadal rosnąć.

Ceny paliw na Wszystkich Świętych idą w górę

Tylko w ostatnich dniach na stacjach paliw w Lublinie obserwujemy znaczny wzrost cen paliw. Na niektórych stacjach w jeszcze na początku tygodniu dało się jeszcze zaobserwować ceny paliw poniżej 6-złotowej granicy, ale koniec tygodnia przyniósł nam znaczny wzrost cen i nie zatankujemy już nigdzie poniżej tej ceny.

Największy wzrost odnotowały ceny benzyny 95-oktanowej, 98-ki i oleju napędowego. Mówimy to podwyżce rzędu 30-40 groszy na litrze. Najmniej zauważalną podwyżkę obserwują kierowcy tankujący LPG, ponieważ w tym przypadku odnotowano wzrost cen o kilka groszy.

W Lublinie obecnie ceny PB95 oscylują między 6,11-6,39 zł/l, PB98 6,44-6,99 zł/l, ON 6,11-6,38 zł/l i LPG 2,95-3,29 zł/l. Sprawdź, gdzie w Lublinie zatankujesz najtaniej dzięki naszemu zestawieniu, które znajdziesz w linku poniżej.

W nadchodzących dniach kierowcy powinni spodziewać się dalszych wzrostów cen na stacjach paliw. To ważna wiadomość dla milionów Polaków, planujących tradycyjne wyjazdy z okazji dnia Wszystkich Świętych na groby najbliższych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.