Carnaval Sztukmistrzów już za kilka dni (27-30 lipca). Zobacz wydarzenia towarzyszące

Carnaval Sztukmistrzów 2022 Lublin
Carnaval Sztukmistrzów 2022 Lublin | fot. Dominik Wąsik

Na uczestników Carnavalu czekają pokazy uliczne, warsztaty, spektakle w namiocie cyrkowym, występy buskerów i koncert, które tradycyjnie będą się odbywać na lubelskich ulicach i placach. W programie wydarzenia znajdują się także specjalne wydarzenia towarzyszące.

Około 100 punktów programu podczas tegorocznego wydarzenia

Jak co roku, uczestnicy Festiwalu mogą liczyć na spektakularne widowiska na ulicach Lublina, popisy buskerów i slacklinerów chodzących na taśmach pomiędzy zabytkowymi budynkami miasta. Podczas wydarzenia nie zbraknie również wydarzeń towarzyszących, które z całą pewnością urozmaicą cztery festiwalowe dni.

GERHAND 27 07 2018 7
Drugi dzień Carnavalu Sztukmistrzów 2018 | fot. Damian Gerhand

Specjalne miasteczko cyrkowe dla najmłodszych

Z myślą o dzieciach organizatorzy przygotowali specjalne Miasteczko Cyrkowe FrikArt na placu Litewskim. Najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się tajników sztuki cyrkowej, m.in. żonglerki, chodzenia na szczudłach i po linie. Emocje i uśmiech na twarzy gwarantowane!

Czytaj więcej o Carnaval Sztukmistrzów:

Uliczne występy na najwyższym poziomie i Harmonogram Carnaval Sztukmistrzów

Tańce i pląsy w rytm festiwalowej muzyki

Wieczorami uczestnicy i artyści Festiwalu spotkają się jak zwykle w klubie festiwalowym
Bar Żongler, w którym do tańca i wspólnej zabawy zaproszą pełni energii DJ-e.

GERHAND 27 07 2018 22
Drugi dzień Carnavalu Sztukmistrzów 2018 | fot. Damian Gerhand

Walki żonglerów

Fight Night Combat to rankingowe zawody w combat juggling sport. Jest to wariacja tradycyjnego żonglowania, w której dwóch lub więcej żonglerów rywalizuje ze sobą w sposób przypominający walkę. Każdy, kto będzie chciał zobaczyć ten cyrkowy pojedynek, koniecznie powinien pojawić się w piątek, 28 lipca, na Błoniach pod lubelskim Zamkiem.

carnaval sztukmistrzów 2023

Naucz się chodzić po taśmach na Błoniach pod Zamkiem

W tym samym miejscu przez 4 dni Festiwalu będą się odbywać otwarte warsztaty slackline’u. To idealne miejsce dla osób, które pragną poczuć adrenalinę i rozwijać swoje umiejętności równowagi oraz koordynacji ciała i ducha. W Strefie Slackline każdy początkujący, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapewniają odpowiednie stanowiska o różnej wysokości i stopniu trudności, aby każdy mógł spróbować tego ekscytującego sportu bez obaw.

To tylko część atrakcji, jakie przygotowano dla odwiedzających w tegorocznej edycji Carnaval Sztukmistrzów.

Carnaval Sztukmisrzow008

Można będzie dobrze pojeść – Mniam Food Trucki

Na terenach zielonych pod Zamkiem również czeka wiele atrakcji. Strefa Food Truck oraz specjalnie przygotowane strefy sponsorskie.

Tutaj znajdziecie Harmonogram wydarzeń towarzyszących

Wybieracie się na Carnaval Sztukmistrzów? Która edycja była najlepsza jak do tej pory?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.