Carnaval Sztuk-Mistrzów. Już od czwartku Artyści cyrkowi zawładną Lublinem [PROGRAM]

Sztukmistrze z całej Polski już w najbliższy weekend zjadą do Lublina. Przed nami 3 dni niezapomnianych przeżyć, ponad 150 w większości bezpłatnych, efektownych wydarzeń, podwórkowy cyrk i plaża na placu Litewskim.

Karnawał sztukmistrzów to jedyne takie wydarzenie w całej Polsce, a artyści z Lublina o swoje umiejętności dbają przez cały rok.

Carnaval Sztukmistrzów to jedna z najlepiej rozreklamowanych imprez na Lubelszczyźnie. Billboardy w największych polskich miastach, spoty w telewizji i wielotysięczne nakłady na reklamę. Koszt całego przedsięwzięcia to 1 600 000 złotych. Tegoroczna VI edycja Carnavalu Sztukmistrzów zaplanowana jest na dni 23-26 lipca.

Nowością w tym roku jest Cyrk Podwórkowy, który przemierza dzielnice Lublina od 19 lipca. Czterech Artystów, osiem dzielnic, kilka dziedzin kuglarskich i cały Lublin pełny wrażeń artystycznych i śmiechu. To mieszkańcy zadecydują, które miejsca w dzielnicy będą odpowiednie do organizacji wydarzenia, a podejmowane inicjatywy pozwolą stworzyć wyjątkowe wydarzenia kulturalne skierowane do szerokiej grupy odbiorców zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Prologiem Carnavalu Sztukmistrzów, będą występy, zaaranżowanej na tę okoliczność wędrownej trupy artystów sztuki nowego cyrku. Pokazy kuglarstwa i akrobatyki będą miały miejsce na podwórkach, skwerach i ulicach ośmiu dzielnic Lublina od 19 lipca do dnia oficjalnego rozpoczęcia festiwalu.

11741276_853323528049638_6551797855253709736_o
Cyrk podwórkowy | fanpage Carnaval Sztukmistrzów

Program Carnavalu Sztukmistrzów

I Dzień – Czwartek, 23 lipca

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
12:00 – 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny – Wieża Trynitarska)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
17:00 – 18:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
18:00 – 19:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
18:00 – 19:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
18:00 – 19:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
18:00 – 19:00 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
19:00 – 20:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
19:00 – 20:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed CK)
19:00 – 20:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
19:00 – 20:00 Siano Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
20:00 – 21:00 Siano Show, Ulica (Plac przed CK)
20:00 – 21:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
20:00 – 21:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
20:00 – 21:00 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
21:00 – 22:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac Łokietka)

SPEKTAKLE SCENICZNE
19:00 – 20:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
20:00 – 21:00 Lords of Strut „Chaos”, Namiot duży
21:00 – 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)

KLUB FESTIWALOWY
22:00 – 00:00 Baasch, Klub festiwalowy

Chodzenie na linie podczas Carnavalu Sztukmistrzów | fanpage Carnaval Sztukmistrzów
Chodzenie na linie podczas Carnavalu Sztukmistrzów | fanpage Carnaval Sztukmistrzów

II Dzień – Piątek, 24 lipca

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 – 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny – Wieża Trynitarska)

ATRAKCJE
11:00 – 17:00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
14:00 – 17:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
16:00 – 19:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:00 – 16:50 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
16:00 – 17:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
16:30 – 17:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
16:50 – 17:40 Clap Clap Circo, Ulica (Plac Litewski)
17:00 – 18:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
17:00 – 17:50 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
17:00 – 17:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
17:20 – 18:20 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Łokietka)
17:40 – 18:30 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
17:50 – 18:40 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
18:00 – 19:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
18:00 – 19:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Deptak)
18:20 – 19:10 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Plac Łokietka)
18:30 – 19:20 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
18:40 – 19:30 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
19:00 – 20:00 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
19:10 – 20:00 Siano Show, Ulica (Plac przed CK)
19:10 – 20:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
19:20 – 20:10 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Litewski)
20:00 – 21:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
20:10 – 21:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
20:20 – 21:10 Siano Show, Ulica (Deptak)
20:30 – 21:30 Izimagic Show, Ulica (Plac przed CK)
21:00 – 22:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
21:00 – 22:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac Łokietka)
21:30 – 22:30 Burnt out Punks, Ulica (Plac Zamkowy)
22:00 – 23:00 „UNDER CONSTRUCTION – targowisko próżności”, Ulica (Plac Litewski)
23:00 – 00:00 Valkirias, Ulica (Plac Litewski)

SPEKTAKLE SCENICZNE
16:00 – 17:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
18:00 – 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
19:00 – 20:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
20:00 – 21:00 Lords of Strut „Chaos”, Namiot duży
21:00 – 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
21:00 – 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)

MUZYKA NA ULICY
20:30 – 21:30 PompaDur koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)
22:30 – 23:30 PompaDur koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)

KLUB FESTIWALOWY
22:30 – 23:30 Kortez, Klub festiwalowy
23:30 – 01:00 Król, Klub festiwalowy

Artysta Carnaval Sztukmistrzów | fanpage Carnaval Sztukmistrzów
Artysta Carnaval Sztukmistrzów | fanpage Carnaval Sztukmistrzów

III Dzień – Sobota, 25 lipca

ATRAKCJE
10:30 – 15:30 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)
10:30 – 15:30 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
14:00 – 16:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
16:00 – 17:20 Wielka Parada Kuglarska, Ulica (Plac Zamkowy)

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 – 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny – Wieża Trynitarska oraz Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul. Wieniawska)
12:00 – 14:30 IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Trickline, Ulica (Plac Litewski)

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 – 15:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
14:30 – 15:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
14:30 – 15:20 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
14:30 – 15:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
15:00 – 16:10 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
15:00 – 16:00 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
15:20 – 16:10 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
15:20 – 16:10 Izimagic Show, Ulica (Deptak)
15:20 – 16:10 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
16:00 – 17:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed CK)
17:00 – 18:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
17:00 – 17:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
17:20 – 18:10 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
17:20 – 18:30 „Powrót Sztukmistrza” Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN i przyjaciele, Ulica (Plac Litewski)
17:50 – 18:40 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed Trybunałem)
18:00 – 19:00 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
18:00 – 18:40 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
18:10 – 19:10 Lords of Strut, Ulica (Plac Łokietka)
18:30 – 19:20 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
18:40 – 19:30 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
19:00 – 20:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
19:00 – 19:50 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
19:20 – 18:30 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
19:30 – 20:20 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
20:00 – 21:00 Lords of Strut, Ulica (Plac przed CK)
20:00 – 20:50 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Deptak)
20:10 – 21:00 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
20:20 – 21:10 Clap Clap Circo, Ulica (Plac Łokietka)
21:00 – 21:50 „UNDER CONSTRUCTION – targowisko próżności”, Ulica (Plac Litewski)
21:30 – 22:30 Burnt out Punks, Ulica (Plac Zamkowy)
21:50 – 22:40 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
22:30 – 23:20 Valkirias, Ulica (Plac przed Trybunałem)

SPEKTAKLE SCENICZNE
16:00 – 17:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
18:00 – 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
19:00 – 20:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
20:00 – 21:00 Cia Proyecto Otradnoie „Otradnoie.1”, Namiot duży
21:00 – 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
21:00 – 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)

MUZYKA NA ULICY
16:00 – 17:00 Parada Cie Balltazar „Orkest Bazar” CZESSBAND, Ulica (Plac Zamkowy)
21:20 – 22:30 CzessBand koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)

KLUB FESTIWALOWY
22:00 – 23:30 Bokka, Klub festiwalowy
23:30 – 01:00 Zamilska, Klub festiwalowy

fanpage Carnaval Sztukmistrzów
fanpage Carnaval Sztukmistrzów

IV Dzień – Niedziela, 26 lipca

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
09:00 – 20:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny – Wieża Trynitarska oraz Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul. Wieniawska)

ATRAKCJE
11:00 – 17:00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
13:00 – 18:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)
14:00 – 17:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:30 – 15:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
15:30 – 16:20 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
16:00 – 16:50 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Plac przed CK)
16:00 – 16:50 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
16:00 – 16:50 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
16:30 – 17:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
16:30 – 17:30 Cink Cink Cirk, Ulica (Deptak)
16:50 – 17:30 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
16:50 – 17:40 Lords of Strut, Ulica (Plac Łokietka)
16:50 – 17:40 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
17:20 – 18:30 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
17:30 – 18:20 Lucas Vit, Ulica (Plac przed CK)
17:30 – 18:20 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
17:40 – 18:30 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
17:40 – 18:30 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
18:20 – 19:00 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
18:30 – 19:30 Lords of Strut, Ulica (Plac Litewski)
18:30 – 19:20 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
18:30 – 19:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
18:30 – 19:20 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
19:00 – 19:50 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
19:20 – 20:20 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Łokietka)
19:20 – 20:10 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
19:30 – 20:20 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
19:30 – 20:30 Cink Cink Cirk, Ulica (Deptak)
20:00 – 20:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
20:20 – 21:10 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)

SPEKTAKLE SCENICZNE
17:00 – 18:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)
18:00 – 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
19:00 – 20:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)
20:00 – 21:00 Cia Proyecto Otradnoie „Otradnoie.1”, Namiot duży
21:00 – 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
21:00 – 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
22:00 – 23:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)

KLUB FESTIWALOWY
22:00 – 00:00 Miss Papima, Klub festiwalowy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.