"Było… nie minęło" w Targach Lublin [ZDJĘCIA]

DSC 0526

W sobotę i niedzielę na Targach Lublin odbyło się wydarzenie „Było… nie minęło”. Poświęcone było historii XX wieku, a w szczególności II wojnie światowej.

Lublin stał się na dwa dni stolicą fanów tematyki wojennej. Mogliśmy zobaczyć autentyczny sprzęt wojskowy, zabytkowe pamiątki z II wojny światowej czy cenne repliki.

„Było… nie minęło” to m.in. 50 pojazdów wojskowych z różnych okresów, eksponaty broni białej i palnej, umundurowanie armii polskiej, niemieckiej, polskich sił zbrojnych na zachodzie, stanowiska armat, moździerzy, stanowiska służb medycznych, spadochronowych, radiostacji, ponad 400 modeli czołgów, samolotów, uzbrojenia, kultowe motocykle i rowery.

Galeria

Autor zdjęć: Damian Gerhand

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.