Był poszukiwany listem gończym za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Ukrywał się przed organami ścigania ponad rok

zatrzymany mężczyzna, wypadek samochodowy
fot. KWP Lublin

Wspólne działania poszukiwaczy z KWP w Lublinie i policjantów z komend w Opolu Lubelskim i Parczewie doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego listem gończym 25-latka. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 lat pozbawienia wolności za spowodowanie pod wpływem narkotyków śmiertelnego wypadku drogowego na S-8.

Spowodował śmiertelny wypadek drogowy pod wpływem narkotyków

Mieszkaniec powiatu parczewskiego poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim do odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna, będąc pod wpływem środka odurzającego, spowodował w 2019 roku w powiecie piotrkowskim na drodze ekspresowej S-8 śmiertelny wypadek drogowy. Zginęły w nim dwie osoby, a trzy zostały ranne.

Wspólne działania funkcjonariuszy Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz opolskich i parczewskich policjantów doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna ponad rok ukrywał się przed organami ścigania.

W czwartek 25-latek został zatrzymany na terenie powiatu opolskiego przez patrol opolskiej drogówki. Trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.