Był poszukiwany listem gończym. Przed policjantami ukrył się w zbożu

zboże
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z komisariatu w Niemcach po pościgu zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka. Mężczyzna próbował się ukryć przed funkcjonariuszami w pobliskim zbożu.

W niedzielę po południu kryminalni z komisariatu w Niemcach pojechali do jednej z miejscowości w gm. Jastków. Mieli informację, że na terenie jednej z posesji może znajdować się mężczyzna, za którym wydano list gończy w celu tymczasowego aresztowania.

Ponadto 29-latek poszukiwany był także kilkoma nakazami doprowadzenia oraz zarządzeniami do ustalenia miejsca pobytu. Łącznie do odbycia ma karę ponad 2 i pół roku pozbawienia wolności za oszustwa, których ostatnio się dopuścił.

Kiedy kryminalni zjawili się przed domem, zauważyli, że ktoś ucieka przez ogrodzenie i ruszyli za nim w pogoń. Po kilku minutach policjanci znaleźli poszukiwanego 29-latka, pełzającego w zbożu. Prosto z pola trafił do radiowozu, a następne do policyjnego aresztu.

Niebawem mężczyzna trafi za kratki i odsiedzi zasądzoną karę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.