Buszujący w… rzepaku. Poszukiwany 52-latek próbował ukryć się w polu. Policjanci dokładnie przeczesali cały obszar

Poszukiwany 52-latek schował się w polu rzepaku
Poszukiwany 52-latek schował się w polu rzepaku | fot. KMP Lublin

Poszukiwany 52-latek próbował ukryć się przed policjantami, którzy złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Mężczyzna przykrył się łodygami i przez kilka godzin siedział ukryty w polu rzepaku. Funkcjonariusze nie dali za wygraną i dokładnie przeczesali cały obszar.

Poszukiwany ukrył się w rzepaku

Z ustaleń poszukiwaczy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wynikało, że 52-latek ukrywał się w jednym z opuszczonych gospodarstw w powiecie lubelskim. W trakcie przeszukania posesji policjanci zauważyli w jednym z pomieszczeń tlący się niedopałek papierosa i otwarte okno z wyjściem na pole rzepaku.

Policjanci zaczęli przeszukiwać budynki znajdujące się na posesji. Zauważyli świeżo wydeptane ślady w trawie prowadzące w pobliski rzepak. Funkcjonariusze rozpoczęli dokładnie przeszukać pole. Po kilku godzinach poszukań i przemierzeniu hektarów pola znaleźli poszukiwanego.

„52-latek leżał na ziemi zamaskowany łodygami rzepaku. W rozmowie z kryminalnymi przyznał, że nie spodziewał się, że policjanci będą tak wytrwale szukać go w rzepaku” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mieszkaniec gminy Krzczonów prosto z pola trafił do zakładu karnego. Spędzi tam ponad rok więzienia za groźby karalne.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.