Burzowa środa w regionie. IMGW wydało ostrzeżenia

Burza nad Lublinem
Burza nad Lublinem | fot. Marek Skowronek, ideastudio.pl

Alerty IMGW – 17.08.2022. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed burzami z gradem dla południowej części województwa lubelskiego.

Gdzie jest burza 17.08?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem, które w środę 17 sierpnia mogą wystąpić w południowej części województwa lubelskiego. Dotyczy to powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego, tomaszowskiego, zamojskiego, Zamościa.

W trakcie burz należy spodziewać się opadów deszczu od 20 mm do 30 mm. Ponadto nie są wykluczone opady niewielkiego gradu. Natomiast mniejszym zagrożeniem będą silne porywy wiatru, które nie powinny przekraczać 70 km/h.

Gdzie aktualnie jest burza 17 sierpnia? Radar burz i deszczu na żywo 17.08

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.