Burze możliwe dziś w naszym regionie. IMGW ostrzega

Ciemne chmury nad Lublinem
Ciemne chmury nad Lublinem | fot. Dominik Wąsik

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców woj. lubelskiego, że w piątkowe popołudnie na obszarze naszego województwa prognozowane jest wystąpienie słabych burz.

W piątek możliwe burze

Jak informuje IMGW w komunikacie na swojej stronie, po południu miejscami w południowo-wschodniej części kraju prognozowane jest miejscami wystąpienie słabych burz. Burzom mogą towarzyszyć porywy wiatru do 60 km/h oraz punktowe opady deszczu do 10 mm. Burzom może towarzyszyć opad słabego gradu lub krupy śnieżnej. Wieczorem burze powinny zanikać.

Zobacz szczegółową prognozę pogody na nadchodzący weekend: Weekend przyniesie przymrozki. Możliwe opady deszczu ze śniegiem oraz krupy śnieżnej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.