Burger King w Lublinie. Tak wygląda nowa restauracja w samym centrum Lublina (zdjęcia)

burger king lublin
burger king lublin

We wtorek w samo południe otworzyła się druga restauracja sieci Burger King w Lublinie. Przed otwarciem mieliśmy przyjemność cyknąć parę fotek lokalu. Zapraszamy do galerii.

 

Początki Burger Kinga w Lublinie sięgają lat 90., gdzie był pierwszą tego typu restauracją w naszym mieście. Swoją siedzibę miał w dawnej Astorii przy ul. Lipowej.

 

Po długim okresie nieobecności „Król” powrócił do naszego miasta, a dokładnie w czerwcu 2015 roku otworzył się w Tarasach Zamkowych. Na ulice Lublina wyjechał wtedy specjalnie oznakowany, dwupiętrowy czerwony autobus, którego zadaniem było dowożenie gości do restauracji.

 

Po niespełna dwóch latach Burger King otwiera swój drugi lokal w naszym mieście. Tym razem na deptaku, a dokładnie na Krakowskim Przedmieściu 20. Więcej o lokalu wpisaliśmy w tym artykule.

 

Jakie są dalsze plany Burger Kinga w Lublinie? Jak się dowiedzieliśmy, w niedalekiej przyszłości właściciel planuje budowę restauracji, jako budynek z okienkiem dla kierowców.

 

Galeria

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.