We wtorek otwarcie drugiej restauracji Burger King w Lublinie

burger king lublin
burger king

We wtorek w samo południe w Lublinie zostanie otworzona nowa restauracja Burger King w Lublinie. Dla klientów przygotowano mnóstwo niespodzianek.

 

W Lublinie otwiera się druga już restauracja sieci Burger King. Będzie zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, a dokładnie na Krakowskim Przedmieściu 20. Pierwsza restauracja powstała w Tarasach Zamkowych w 2015 roku.

 

Restauracja zajmie dwie kondygnacje, w sumie będzie to 397 mkw. Na parterze i pierwszym piętrze będzie łącznie 130 miejsc siedzących dla klientów.

 

Lokal będzie czynny w następujących godzinach:

– Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Niedziela: 8:00 – 22:00
– Środa, Piątek, Sobota: 8:00 – 24:00

 

Otwarcie restauracji zaplanowano na wtorek 31 stycznia o godzinie 12:00. Na przybyłych klientów Burger King przygotował niespodzianki. Jedną z nich będą karty zniżkowe do każdego zakupu. Jest to całoroczna zniżka a zestawy (-15%) oraz promocyjna cena kawy (5 zł), wielokrotnego użytku.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.