Brutalny złodziej wykręcił ekspedientce ręce i uciekł ze sklepu. Ukradł cztery piwa

piwo butelka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali agresywnego 34-latka, który odpowie za kradzież rozbójniczą. Mężczyzna, chcąc ukraść cztery piwa, wykręcił ręce ekspedientce sklepu, po czym uciekł.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Niemcach pod Lublinem. Do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który z półki wziął cztery piwa, po czym usiłował wyjść ze sklepu nie płacą za towar. Ten fakt zauważyła ekspedientka, która zwróciła mu uwagę. Wówczas sprawca stał się agresywny. Wykręcił ręce interweniującej kobiecie, po czum uciekł.

Mężczyzna został zatrzymany przez operacyjnych z komisariatu w Niemcach. Okazało się, że to dobrze znany funkcjonariuszom 34-latek. Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany. Mieszkaniec gminy Wólka usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.