Brutalny napad w piwnicy na 24-latka

Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
Brutalny napad w piwnicy na 24-latka | fot. KMP Lublin

Kryminalni zatrzymali 26-letniego recydywistę, który brutalnie napadł na 24-latka w piwnicy jednego z bloków na Czubach, kradnąc saszetkę z pieniędzmi, dokumenty oraz biżuterię.

Brutalny napad w piwnicy

Do zdarzenia doszło 8 czerwca w jednym z bloków w dzielnicy Czuby. 24-letni mężczyzna został z zaskoczenia napadnięty w piwnicy. Sprawca, 26-letni recydywista, brutalnie bił pięściami i kopał ofiarę po całym ciele. Następnie przemocą zerwał łańcuszek i zmusił poszkodowanego do oddania saszetki z pieniędzmi, dokumentami oraz markowego zegarka. Łączne straty oszacowano na 4500 złotych.

Nielegalne substancje
Substancje znalezione przy zatrzymanym | fot. KMP Lublin

Śledztwo i aresztowanie

Nad sprawą od samego początku pracowali kryminalni z 7. komisariatu oraz z komendy miejskiej. Dzięki ich wspólnym działaniom udało się ustalić sprawcę napadu. W czasie przeszukania w domu 26-latka policjanci odnaleźli poporcjowane narkotyki. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty rozboju w recydywie oraz posiadania znacznych ilości narkotyków.

Decyzja sądu

26-letni recydywista decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za swoje czyny grozi mu do 18 lat więzienia.

Jakie środki bezpieczeństwa warto podjąć, aby uniknąć takich sytuacji? Podziel się swoimi opiniami i doświadczeniami w komentarzach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.