Brutalnie pobił żonę, by ta nie stawiła się w sądzie na sprawie rozwodowej

Odpowie za brutalne pobicie żony. Bił ją metalową pałką i kopał po całym ciele | fot. KPP Radzyń Podlaski

Na okres trzech miesięcy został aresztowany 35-letni mieszkaniec gminy Borki, który brutalnie pobił żonę. Mężczyzna uderzył kilkukrotnie metalową rurką kobietę w głowę i kopał po całym ciele.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednej z miejscowości w gminie Borki. Oficer dyżurny radzyńskiej jednostki przed godz. 22 otrzymał zgłoszenie o pobiciu jednej z mieszkanek. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 35-latek jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną i z tego powodu dochodzi między nimi do kłótni. W czwartkowy wieczór pod pretekstem przestawienia samochodu przez żonę wywabił ją z domu.

W pewnym momencie 35-latek zaatakował kobietę uderzając ją metalową rurką kilkakrotnie po głowie, a następnie kopiąc po całym ciele. Jak się okazało, spowodował u niej poważne obrażenia.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że pod koniec lipca mają sprawę rozwodową i nie chciał, aby żona się na niej stawiła.

Po zasięgnięciu opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej, 35-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Wczoraj sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.