Boże Ciało 2023. Godziny otwarcia sklepów w środę 7 czerwca: Biedronka, Lidl, Kaufland

Godziny otwarcia Biedronka dzisiaj
Godziny otwarcia Biedronka dzisiaj | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 8.06 sklepy będą zamknięte, bo tego dnia wypada Boże Ciało 2023. Dlatego kto planuje większe zakupy, ma na to ostatnie dni. W środę większość sklepów wydłuży godziny pracy swoich sklepów. Sprawdź godziny otwarcia sklepów w środę, 7 czerwca.

Boże Ciało 2023. Godziny otwarcia sklepów w środę 7.06

Wtorek i środa (6-7.06) to przed Bożym Ciałem 2023 ostatnia szansa na większe zakupy o dowolnej porze dnia, bo w czwartek (8.06) wszystkie duże sklepy będą zamknięte. Niektóre sklepy specjalnie przed Bożym Ciałem wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. Na takie rozwiązania zdecydowała się m.in. sieć sklepów Biedronka.

W jakich godzinach otwarte będą sklepy Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Leclerc, Netto, Intermarche, Aldi, Dino, Stokrotka, Selgros, Żabka w środę 7.06 przed Bożym Ciałem? Sprawdź godziny otwarcia sklepów w środę, 7 czerwca 2022.

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w środę, 7 czerwca

Sklepy Biedronka w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00 lub dłużej, co najmniej do godz. 23:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte. Biedronka będzie czynna dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Lidl w środę, 7 czerwca

Sklepy Lidl w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Lidl będą zamknięte. Lidl będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Kaufland w środę, 7 czerwca

Sklepy Kaufland w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Kaufland będą zamknięte. Kaufland będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Carrefour w środę, 7 czerwca

Sklepy Carrefour w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Carrefour będą zamknięte. Carrefour będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Leclerc w środę, 7 czerwca

Sklepy Leclerc w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Leclerc będą zamknięte. Leclerc będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Netto w środę, 7 czerwca

Sklepy Netto w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Netto będą zamknięte. Netto będzie czynne dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Intermarche w środę, 7 czerwca

Sklepy Intermarche w środę 7.06 będą otwarte do godz. 21:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Intermarche będą zamknięte. Intermarche będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Aldi w środę, 7 czerwca

Sklepy Aldi w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Aldi będą zamknięte. Aldi będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Dino w środę, 7 czerwca

Sklepy Dino w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Dino będą zamknięte. Dino będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Stokrotka w środę, 7 czerwca

Sklepy Stokrotka w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Stokrotka będą nieczynne. Stokrotka będzie czynna dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Selgros w środę, 7 czerwca

Sklepy Selgros w środę 7.06 będą otwarte do godz. 22:00. W Boże Ciało wszystkie sklepy sieci Selgros będą zamknięte. Selgros będzie czynny dopiero w piątek, 9 czerwca w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia sklepów Żabka w środę, 7 czerwca

Sklepy Żabka w środę 7.06 w znacznej części będą otwarte do godz. 23:00. W Boże Ciało sklepy sieci Żabka będą otwarte, a o godzinach otwarcia decyduje sam franczyzobiorca. Godziny otwarcia sklepów Żabka w Boże Ciało należy szukać na witrynach sklepów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.