Borzechów: W zbiorniku wodnym znaleziono ciało mężczyzny

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono w zbiorniku wodnym w Borzechowie (pow. lubelski).

 

Informacje o zwłokach dotarły do dyżurnego bełżyckiej policji w sobotę o godz. 14.40. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym ze zbiorników wodnych na terenie Borzechowa pływa ciało człowieka. Na miejscu interweniowali policjanci oraz strażacy, którzy wydobyli zwłoki z wody i przekazali je policji.

 

W tej chwili wiadomo jedynie, że zwłoki należą do 33-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Borzechów. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich. Dokładną przyczynę śmierci mężczyzny ma wyjaśnić zlecona sekcja zwłok.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.