Bolesna porażka Motoru Lublin w starciu z Legią Warszawa

grafika, wynik meczu

W 7. kolejce PKO BP Ekstraklasy Motor Lublin uległ na wyjeździe Legii Warszawa 2:5. Choć żółto-biało-niebiescy zaczęli mecz od prowadzenia, to gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania, dominując szczególnie w drugiej połowie. Bramki dla Motoru zdobyli Sebastian Rudol oraz Mbaye Jacques Ndiaye.

Emocjonujący początek spotkania

Mecz rozpoczął się obiecująco dla Motoru Lublin, gdy w 9. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastian Rudol wyprowadził zespół na prowadzenie. Jednak Legia Warszawa szybko odpowiedziała, najpierw wyrównując, a później wychodząc na prowadzenie po rzucie karnym Pawła Wszołka.

Dominacja Legii w drugiej połowie

Po przerwie Legia Warszawa przejęła inicjatywę, zdobywając kolejne bramki i nie dając szans drużynie z Lublina. Choć Mbaye Jacques Ndiaye popisał się pięknym trafieniem w końcówce meczu, to Legioniści ostatecznie przypieczętowali zwycięstwo wynikiem 5:2.

Jak oceniasz szanse Motoru Lublin w nadchodzących meczach? Czy drużyna zdoła się odbudować po porażce z Legią? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij artykuł, aby inni mogli dołączyć do dyskusji!